Takamaka

Ром Takamaka - чудовий зразок міцного напою, який виготовляється на острові Мае, що входить до складу Сейшелів.
Виробником є ​​компанія Trois Frères Distillery, яка розташована в селі La Plaine St André і славиться цілющими травами, унікальними рослинами і цукровою тростиною високої якості.
Компанія Trois Freres Distillery була створена в 2002 році братами Річардом і Бернардом д'Оффей. Завод спеціалізується виключно на випуску унікальних сортів рому, які експортуються в багато країн світу. На Сейшелах ром має особливі смакові і ароматні властивості, оскільки він оточений ароматом місцевого дерева під назвою такамака. Звідси і пішла назва Сейшельського рому. Продукція компанії експортується в Європу, ОАЕ, Китай, на Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви, ПАР, а з недавнього часу у вас є можливість купити ром Такамака і в Україні
Для виготовлення дистилятів використовується цукрова тростина, вирощена органічним способом в різних областях острова Мае.
Для потреб заводу його вирощують фермерські господарства. Ніде в іншому місці не росте така цукрова тростина. Адже Сейшели - це небачене по красі місце з первозданною природою, багатою флорою і унікальними умовами для вирощування тростини. Цвітіння дерев не припиняється протягом всього року, тут немає виснажливої ​​спеки, райська погода дозволяє рости смачним фруктам, а також цукровій тростині з унікальним набором ароматичних речовин, які надають соку тростини особливий неповторний аромат.
Його стебла відразу після збору подрібнюють, віджимають сік і залишають бродити при контрольованій температурі в чанах з нержавіючої сталі. Процес триває 4-5 днів, після чого брагу тричі переганяють в мідних кубах. Витримка ромових спиртів здійснюється в дерев'яних бочках з американського і французького дуба. Rum Takamaka купажується природною мінеральною водою з гірських джерел, яку безпосередньо постачають з екологічно чистих гірських ділянок.
У лінійці бренду представлений ром з різним рівнем алкоголю - від 40% до 69%. У колекцію входять сорти з різними термінами витримки - від 2 до 8 років. Ром Takamaka буває білим, золотим і темним. Візитною карткою торгової марки є Rum Takamaka Spiced, до складу якого додається композиція з натуральних прянощів. Цей напій володіє багатогранним, виразним букетом з переважанням відтінків ванілі і карамелі.
Продукцiя Сайт виробника