Sui Nui

Компанія Sui Nui Spumanti знаходиться в самому центрі Вальдобб'яден в провінції Тревізо, на знаменитій землі Просекко.
Родина Брессан існує у світі вина вже понад 100 років. Пристрасть до вина передається від батька синові протягом чотирьох поколінь, завжди підтримуючи якість.
Назва Sui Nui вже була присутня на картах початку 1800-х років, і вказувала на відомий район Вальдобб'ядене, на місце якого володіє родина Брессан.
Марчелло, Еціо і Давиде (4 покоління), завдяки накопиченому досвіду, готові слідувати своїм ідеалам, не забуваючи про пристрасть до своєї роботи та душі, яка змушує їх удосконалюватися щодня.
Сім'я Брессан завжди прагнула залишатися на зв'язку зі своїм корінням, і з цієї причини було вирішено зберегти старовинну назву Sui Nui як офіційний бренд компанії.
Назва бренду - це місце, де була заснована компанія, і первісна назва місцевості, що належить сім'ї.
Виноградники знаходяться у 15 різних місцях між містами Конельяно та Вальдобб'ядене, приблизно за 50 км від Венеції на площі 18 000 га. Наявність Доломітових Альп, Адріатичного моря, характер ландшафту та кліматичні умови позитивно впливають на якість Просекко Sui Nui.
Ігристі вина Sui Nui виробляються на території Вальдобб'ядене Супперіор, яка багата на водні шляхи, які створюють вражаючі природні пейзажі. Стародавні замки, історичні вілли та сільські будинки оточені рядами виноградників.
Особливі умови схилу та вплив атмосферних факторів поділяють територію Вальдобб'ядене на кілька мікрозон, таких як Риві та Картіцце, що визначає безпомилкові характеристики цього місця.
Круті пагорби області Конельяно-Вальдобб'ядене нав'язали фермерським сім'ям виноградарство «вручну» і, отже, визначили його як «героїчне виноградарство», що ґрунтується на зусиллях та наполегливості. З цієї причини Просекко Sui Nui є виразом ручної праці та уваги до деталей, від виноградників до розливу у пляшки.
Продукцiя Сайт виробника