Rocca

Історія і сімя

У 1960 році Ернесто Рокка (син Анжело) встановив першу лінію розливу вина, і з цього моменту сім'я Рокка  почала виробляти та реалізовувати дистрибуцію вина під торговою маркою «Рокка».

У 1999, відчуваючи величезну любов до регіону Апулія з його винами, він придбав маєток у Леверано, у самому серці Саленто.

У 2009 році Сім'я Рокка стає основним акціонером історичної виноробні Деццані в П'ємонті, тим самим реалізувавши нові комерційні цілі та можливості.

У наші дні, Паоло, Марко, Люка та Маттео (сини Ернесто Рокка) стоять на чолі холдингу, який займається виноробним виробництвом, а також будівельним бізнесом та розведенням породистих скакунів. Емануеле та Ернесто, сини Люкі та Марко, представляють п'яте покоління у винному бізнесі сім'ї.

Винне виробництво

Компанія виробляє вина категорій DOC, DOCG та IGT, з найпрестижніших районів, у споживчій упаковці різного обсягу та видів, надаючи на вибір різні торгові марки.

Новий, сучасний завод з виробництва та розливу вина має великий винний підвал для витримки та складування готової продукції площею 5 тис м2, з ідеальною температурою зберігання та рівнем вологості

На нашому заводі встановлено автоматичну лінію холодного стерильного розливу продуктивністю 10 тис. пляшок на годину.

Винне господарство

Винне господарство Рокка включає два маєтки: Don Catalado та Vignali Grandi. Власні виноградники розташовані на 100 гектарах землі в Леверано, в самому серці Саленто, всього за три кілометри від узбережжя Іонічного моря. Унікальний терруар складається переважно з глинистого карбонатного ґрунту, з переважанням туфового щебеню в деяких місцях.

Вплив теплого середземноморського клімату, поряд із сучасними технологіями, ретельним відбором винограду та кваліфікованим управлінням, дозволяє Рокка утримувати високу якість продукції на постійному рівні.

Автохтонні сорти Негроамаро, Мальвазія, Нера та Примітіво, як найяскравіші представники цієї родючої землі, використовуються для створення таких регіональних винних композицій як Леверано DOC.

Монтепульчіано та Ламбруско, поряд із «міжнародними» сортами Сіра, Каберне Совіньйон і Мерло, висаджені на наших землях останніми роками, вже показують свої чудові якісні характеристики. Для створення білих вин використовується молодий та цікавий сорт винограду Верментіно, поряд із шляхетним та чудовим Шардоне.

Щоб зробити це місце унікальним, старий маєток був відремонтований, але сім’я Рокка зберегла типові елементи сільської традиції

Продукцiя Сайт виробника