Poggio Bertaio

Poggio Bertaio

Історія і традиції компанії беруть свій початок з 1972 року і налічують три покоління.
Виноробня Поджио Бертайо знаходиться в Умбрії на півдорозі між Флоренцією і Римом, в самому серці Італії. У центрі Умбрії знаходиться Лаго ді Тразімено, третє за величиною озеро Італії. Озеро оточене широкими рівнинами, що переходять в красиві пагорби і гори.
Виноградники Поджио Бертайо розташовані на пагорбах над Кастільйоне-дель-Лаго, середньовічним містом-фортецею на північному березі Лаго-дель-Тразімено. Саме з цих пагорбів Ганнібал влаштував засідку на римські легіони.
Виноградник маєтку Поджио Бертайо був посаджений в 1972 році, коли Фабіо, батько нинішніх власників, переїхав з Кастеллі-Романі в Кастільйоне-дель-Лаго і купив першу частину земель. Тут він посадив кілька гектарів виноградників, щоб зберегти свою пристрасть до вина.
Два сини виросли, і в той час як Уго присвятив себе управління сімейної виноробнею, Фабріціо почав кар'єру енолога і співпрацював з важливими господарствами.
Самому виробляти вино - мрія кожного винного консультанта, і Фабріціо Чуфолі, безумовно, не виняток. Він довгий час вивчав енологів і через кілька десятиліть став одним з найважливіших консультантів на величезній території, включаючи Умбрію, Марке, а на сході - Тоскану. Кастільйоне-дель-Лаго фактично межує з Монтепунчіано, і Чуфолі працював як там, так і в Монтепунчіано, не кажучи вже про безліч компаній в сусідній провінції Ареццо.
Збільшення його успіху спонукало Фабріціо спробувати свої сили на власному винограднику, щоб випробувати різні методи, щоб переглянути деякі ідеї з метою створення «ідеального вина».
Його робота була заснована на його попередньому досвіді. І нарешті, з урожаєм 1998 року новий льох був готовий, а з винограду старих виноградників брати вирішили зробити перші пляшки «Чімболо».
Виноградник маєтку розташований на висоті 304 м. Над рівнем моря. Виноробня складається з 40 гектарів землі, 20 з яких засаджені виноградними лозами на карбонатних породах. Урожайність становить 500 кг з гектара.
Продукцiя Сайт виробника