Petra

Petra- "диво на чарівній землі", - так кажуть про своє дітище творці виноробні,розташованої в Суверето в районі Тоскани. У 1997 році підприємець Вітторіо Моретті з дочкою Франческою шукали місце для створення виноробного господарства. Вдавшись до допомоги відомого італійського енолога Аттіліо Сьенза, вони зупинили свій вибір на землях Маремми.

Підприємство було названо "Петра", що в перекладі з латині означає "камінь". Філософія "Петри" - це тандем історії і сучасності. Колись на землях, де сьогодні розкинулися виноградники, жили стародавні греки і етруски. Пройшли століття, але земля досі зберегла їх дух. Ті ж пейзажі, ті ж вітри і те саме сонце, що тисячі років тому, тепер дають силу виноградним лозам для створення магічного вина. Площа виноградників - 97 га. Їх грунти діляться на три шари: верхній - вапняно-кам'янистий шар тектонічного походження, середній багатий марганцем і металами, а третій, найглибший, багатий вапняковими породами, які забезпечують майбутньому вину витонченість і аромат.
Сучасність "Петри" простежується в науковому підході, який використовується в процесі вирощування винограду і створення унікального вина. І навіть будівля виноробні, спеціально сконструйована швейцарським архітектором Маріо Ботта, вражає модерністським духом. Виноробне господарство "Петра" входить до складу групи компаній "Терра Моретті", власником якої є засновник "Петри" - Вітторіо Моретті. Сьогодні холдинг працює в чотирьох напрямках і, крім виноробства, досягає успіху в будівництві, конструюванні верфей і туристичному бізнесі.
Продукцiя Сайт виробника