Menhir Salento

Коли сучасний стиль плавно поєднується з давньою традицією, і мрія однієї людини прагне з незвичайною пристрастю до сучасного бачення - Menhir вино Salento оживає. З 2000 року виноробнею керують Gaetano Marangelli, разом зі своїм братом, Vito Angelo, уродженцем Апулії. Націлені на результат, брати почали, паралельно з місцевими сортами винограду, експериментувати з незнайомими і не типовими для Апулії. Результатом є гармонійні, збалансовані, але однозначно потужні вина, які отримали численні національні та міжнародні нагороди і визнання в 30 країнах по всьому світу.
Cantine Menhir Саленто в даний час має 10 гектарів виноградників в родючій прибережній зоні Лаги Аліміні. Одна частина виноградників є домівкою для винограду Примітиво, вік лоз яких досягли 80 років, в той час як інші складаються з нових виноградників, включаючи Мінутоло, Алеатико, Мальвазія Нера, Сусуманьело і Негроамаро.
Виноробня розташована в самому серці історичного центру міста Мінервіно-ді-Лечче в Апулії, "п'ята черевика" Італії. Вона розташована приблизно в 10 км від історичного міста Отранто і запаморочливо красивого узбережжя Адріатичного моря, в оточенні оливкових гаїв.
Філософія CANTINE Menhir - дивовижне вино повинно бути доступним для всіх.
Продукцiя Сайт виробника