Los Haroldos

    Los Haroldos одна з виноробень, яка належить компанії Familia Falasco.
    Історія компанії Familia Falasco почалася 80 років тому з велосипеда. Саме його купив Октавіо Руфіно Фаласко своєму синові для того, щоб той розвозив вино по магазинах і барам. Ідея користувалася таким успіхом, що через деякий час замість розвезення готового вина, Харолд Сантос Фаласко придбав власний винний льох з ємністю 16 млн літрів і перший виноградник площею 17 га, який в честь матері назвав "Донна Роза". До речі, велосипед, як і перше обладнання виноробні, до сих пір зберігається в офісі компанії.
    В даний час компанією керує вже третє покоління. Сьогодні Хорхе Даніель Фаласко, який успадкував від батька свою рішучість і прагнення до досконалості, продовжує традицію виготовлення і продажу видатних вин разом зі своєю сім'єю, дотримуючись принципів, які породили мрію свого діда: створити сімейний бізнес на століття.
     Виноробня і по сьогоднішній день залишається вірна традиційному стилю виготовлення вин. Всі процеси відбуваються за новітніми технологіями в сучасній лабораторії, яка дозволяє контролювати температуру при використанні старих бетонних чанів. Крім того, кращі вина витримуються в американських і французьких дубових бочках, які зберігаються в підземному льосі.
     Familia Falasco володіє двома виноробнями - Los Haroldos і Balbo, які розташовані в провінції Мендоса. Хорхе Фаласко назвав виноробню «Лос Харольдос», щоб вшанувати ім'я свого батька і брата, а образ ангела з келихом вина, на логотипі компанії-дань поваги родичам, які померли.
     Продукція компанії користується незмінним попитом у населення, і на сьогоднішній день 8% вина, що продається в Аргентині, виготовляється в компанії Familia Falasco. Крім того, компанія експортує вина в 35 країн світу, таких, як США, Канада, Бразилія, Перу, Мексика, Німеччина, Великобританія, Бельгія, Польща, Данія, Росія, Китай, Тайвань і Японія.
Продукцiя Сайт виробника