La Melonera

ЗУСТРІЧ З МРІЄЮ
Це їхня мрія ...
Одного разу в квітні 2003 року Javier Suqué, винороб з однієї з найважливіших виноробний сімей Іспанії, розповів своєму двоюрідному братові, Jorge Viladomiu Peitx, про свою мрію. Він хотів займатися чимось іншим, тим, що б залишило слід після нього для майбутніх поколінь, але в той же час віддати належне заняттю всього свого життя - вирощування винограду.
З групою інвесторів, які також були захоплені цією ідеєю, вони вирушили, щоб знайти найкраще місце для створення унікальних вин. Після довгих досліджень багатьох томів книг, з бібліотеки в Кастільо-де-Перелада, що належить родині Suqué Матео з 1923 року, вони знайшли відповідь на сторінках книги, написаної в 1807 році Симоном де Рохас Клементе. У ній він описав унікальні риси регіону "Серранія-де-Ронда" і його давньої традиції виноградарства, перерваної в кінці 19-го століття філоксерою.
Автохтонні лози регіону терпляче висадили і відродили; щоб повернути їх в Ронду, на землю, яка залита сонцем Середземномор'я, очищена атлантичними вітрами і занурена в виноробні традиції, починаючи з фінікійських часів. Поступово їхня робота дала свої плоди, а мрія втілилася в унікальні вина: La Encina del Inglés і El Payoya Negra.
Шлях до досконалості.
Для досягнення найвищих стандартів якості, вони розробили інноваційні методи вирощування і контролю. Для того щоб гарантувати якість вин з молодих лоз, винороби проводять відповідну вентиляцію розташовують виноградні лози так, вони по максимуму піддавалися впливу сонця. Завдяки таким методам за короткий проміжок часу, їм вдалося отримати виноград високої якості, який дають більш старі лози. Унікальний метод полягає в подвійній системі підв'язки і системі кілець, які забезпечують велике листя в результаті чого виходять дрібні, сипучі ягоди, здатні дозрівати рівномірно і зберігати характерні первинні аромати кожного сорту винограду.
Маєток Melonera знаходиться на південний схід і охоплює 200 гектарів на висоті від 650 до 940 метрів, це означає, що денна температура може коливатися до 20 градусів і взимку і влітку. Це, поряд з більш ніж 800 літрів опадів на рік, незабруднені вітру відриваючись від Атлантики, робить цю місцевість ідеальною для вирощування виноградної лози.
Продукцiя Сайт виробника